Straszny dom.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nie jestem kurduplem! Czyli Ilias przybył~

2 posters

Go down

Nie jestem kurduplem! Czyli Ilias przybył~ Empty Nie jestem kurduplem! Czyli Ilias przybył~

Pisanie  Mołdawia Pią Lip 06, 2012 1:18 pm

Imię; Ilias
Nazwisko; Lucinschi
Państwo; Mołdawia
Wiek; 18 lat
Charakter postaci; Wyluzowany, wiecznie uśmiechnięty chłopak o dziwnych upodobaniach. Więc... jest chłopakem, który bardzo łatwo i szybko się nudzi. Zabawy dla niego nigdy dość. Kocha imprezy, odpały i wesołych ludzi jego pokroju. Ledwo stał się pełnoletni i już pije jak stary. Ma kompleksy związane ze wzrostem, ale cóż nie można być idealnym. Uwielbia wkurwiać innych. Jest nieco irytujący i bardzo rozgadany. cały czas zadaje niepotrzebne pytania i uwarza się za pana świata. ma dobre stosunki z Feliksem, ale tylko pod względem swojego ego. Lubi być w centrum uwagi - no co on jest zajebisty! Boski zarywacz, który często dostaje po mordzie. Chodził chyba ze wszystkimi dziewczynami i chłopakami.
Wygląd; Mierzący zaledwie 1.50cm chłopak o nie przeciętniej urodzie. Jego oczy są wręcz onieśmielające, pełne blasku i romantyzmu. Ta, szkoda, że to tylko pozory. Kruczo-czarne włosy są średniej długości jak na chłopaka i bardzo miękkie. To jego szałma. Dużą wagę przywiązuje do ubioru, dlatego też zawsze jest dobrze i schludnie ubrany. Gardzi brzydotą.
Zainteresowania; Zarywanie do wszystkiego co oddycha i się rusza, ciuchy, pływanie.
Co dobrze robi; Ubiera się, pływa.
Co źle robi; Ogółem to... źle się wyraża. Nie potrafi za chuj gotować.
Seme/uke; Bossskie Seme.
Stan cywilny (zmieniane z każdą zmianą na forum, w tej sprawie.); Wolny i do wzięcia~
Hobby; Obecnie, brak.
Rodzina; Brat - Rumunia.
Naddnistrze i kuzynostwo - Rosja, Białoruś, Ukraina.
Najlepszy przyjaciel(to samo co w przypadku stanu cywilnego); Brak. T3T
Mołdawia
Mołdawia

Liczba postów : 4
Join date : 06/07/2012

Powrót do góry Go down

Nie jestem kurduplem! Czyli Ilias przybył~ Empty Re: Nie jestem kurduplem! Czyli Ilias przybył~

Pisanie  Kazachstan Pią Lip 06, 2012 2:13 pm

Akcept :3
Kazachstan
Kazachstan
Admin

Liczba postów : 232
Join date : 04/07/2012
Skąd : Astana.

https://hetalia.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach