Straszny dom.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sebo tu jest. Wchodź, jestem przyjaźnie nastawiony.

Go down

Sebo tu jest. Wchodź, jestem przyjaźnie nastawiony. Empty Sebo tu jest. Wchodź, jestem przyjaźnie nastawiony.

Pisanie  Seborga Wto Sty 15, 2013 11:30 pm

Zwyczajny pokój urządzony w różnych odcieniach kolorów "verde, bianco, roso" i niebieskiego. Tylko meble są z drewna koloru karmelowego. Ściany są jasnozielone, a na nich wisi pełno zdjęć w białych ramkach. Są tu dwa okna, duże łóżko na rogu obok jednego z nich, szafa pod ścianą, błękitne dywany na podłodze z jasnego drewna, Dwa zielone w granatowe kropki poduszko-fotele na jednym z dywanów i kilka małych szafeczek. Na ścianach oprócz zdjęć wiszą trzy półki zastawione najrozmaitszymi rzeczami. W rogu pokoju leżą: różowa dętka do pływania i piłka plażowa.
Seborga
Seborga

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Sebo tu jest. Wchodź, jestem przyjaźnie nastawiony. Empty Re: Sebo tu jest. Wchodź, jestem przyjaźnie nastawiony.

Pisanie  Seborga Sro Sty 16, 2013 5:18 pm

-A więc, skoro już się urządziłem, to pora pozwiedzać!- Gdy to powiedział, wyszedł z pokoju, który jest na przeciwko pokoju Francji.[i]-Zacznę od samej góry~!
Seborga
Seborga

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Powrót do góry